12.05. - 19.05.2024

- Dziś UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO.

- Ofiary przeznaczone są na potrzeby parafii. Bóg zapłać.

- O godz. 17.00 Nabożeństwo Majowe przy krzyżu na ul. Gliwickiej połączone z piknikowaniem.

Zapraszam na modlitwę, wspólny śpiew i rozmowę przy dobrej kawie.

- Od ubiegłego piątku do końca tego tygodnia trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

1. W dalszym ciągu zapraszam na NABOŻEŃSTWA MAJOWE: we wtorek o godz. 08.30, w środę, czwartek, piątek

i sobotę o godz. 17.30.

2. W poniedziałek o godz. 20.00 pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszam poczty sztandarowe oraz wszystkich czcicieli Matki Bożej Fatimskiej. O niesienie figury proszę Stowarzyszenie Rodzin Katolickich.

3. Msza św. szkolna w czwartek o godz. 18.00. Zapraszam dzieci a szczególnie uczniów kl. VI przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. katecheza dla szóstoklasistów.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych w piątek od godz. 18.30 do 20.00.

5. Pierwsza spowiedź św. dla dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej w sobotę o godz. 10.00. Po zakończonej spowiedzi dzieci również okazja dla ich rodziców.

6. Spotkanie dla Dzieci Maryi w sobotę o godz. 10.30.

7. W sobotę o godz. 18.00, w wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, Msza św. w intencji grup i stowarzyszeń działających w naszej parafii.

8. W przyszłą niedzielę przypada UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO.

Podczas Mszy św. o godz. 10.30 uczniowie klasy III przystąpią do PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ.

O godz. 15.00 Nabożeństwo Majowe dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.

9. Do sprzątania kościoła zapraszam parafian z ulicy Karola Miarki od numeru 122 do 150.

Jednocześnie dziękuję za sprzątanie w ubiegłym tygodniu i ofiary złożone na wystrój naszej świątyni.

10. W tym tygodniu Kancelaria Parafialna czynna w poniedziałek i środę w godzinach 15.00 - 16.30.

11. Polecam prasę katolicką. Do nabycia "Gość Niedzielny", „Gość - Historia Kościoła", do zabrania biuletyn parafialny
i „Apostolstwo Chorych".

12. Zakończyły się rekolekcje ODDANIE 33. Osoby, które wzięły w nich udział a nie mogły uczestniczyć w sobotnim nabożeństwie mogą dokonać „AKTU POŚWIĘCENIA SIĘ NIEPOKALANENU SERCU MARYI W JEDNOŚCI Z SERCEM JEZUSA” po Mszach św. w ciągu całego tygodnia.